Lexlias RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexlias RPG

Lexlias RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lacuna Coil - Our Truth.

3 posters
YazarMesaj
Ophelia
Cadı
Cadı
Ophelia

Lacuna Coil - Our Truth. Empty
MesajKonu: Lacuna Coil - Our Truth.   Lacuna Coil - Our Truth. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 4:09 pm

Lacuna Coil our truth
Yükleyen axelrose. - Yepyeni haber videoları

Ya var ya, az önce Guitar Hero'da duydum, hayran kaldım şarkıya.
Kirke
Büyücü Tanrıça
Büyücü Tanrıça
Kirke

İnandığı Tanrısı : etrafta afrodit'e meydan okuyacak güzellikte hatun diyorlar bana, büyücüyüm de en hasından ! eh on parmağında on marifet bulunan bir tanrıçayım başka kime inanayım :D
Uğurlu Eşyası (Varsa) : ohoo, bir sürü hayvanım var benim önceki hayatlarında fıstık gibi erkeklerdi onlar :)
En Belirgin Özelliği : tepemin tasını attırmayın hepinizi ayrı ayrı hayvanlara çeviririm

MesajKonu: Geri: Lacuna Coil - Our Truth.   Lacuna Coil - Our Truth. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:24 pm

oha Guitar Hero'cu ! vuhuu
Amethea
Şair
Şair
Amethea

İnandığı Tanrısı : Apollon.
Uğurlu Eşyası (Varsa) : Eskiden Apollon rahiplerinden biri olan amcasına ait boynuz saplı hançer. Yanından hiç ayırmıyor.
En Belirgin Özelliği : Bir şaire göre fazla neşeli. Ya da insanlar şairlerin hep biraz hüzünlü olması gerektiğini düşünerek yanılıyorlar.

MesajKonu: Geri: Lacuna Coil - Our Truth.   Lacuna Coil - Our Truth. Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 12:54 pm

Yükleyenin ismine hayran kaldım ben de. axelrose dşkşsfkşsdf Very Happy

Lacuna Coil - Our Truth.
1 sayfadaki 1 sayfası