Lexlias RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexlias RPG

Lexlias RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*Yer altında ararken gökte bulmak.

+5
Pekthara
Persephone
Hermes
Ophelia
Hades
9 posters
YazarMesaj
Hades
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades

Eşi / Partneri : Persephone.
İnandığı Tanrısı : Lütfen ama burada ben dururken başkasına ne gerek var?
Uğurlu Eşyası (Varsa) : Madeni bir para. Bir tarafında Zeus, diğer tarafında Hades'in simgesi var. Duygu soğurur.
En Belirgin Özelliği : Şeytani.

*Yer altında ararken gökte bulmak. Empty
MesajKonu: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:30 pm

Hades oalrak da biraz bakmalı dedim. Bİliyorsunuz kindar, şeytani bir tanrı ama çok karizmatik yemeyelim hakkını. Öhöm neyse;

3 tane favori lazım. Bunlar Hades'in en sevdiği 3 ölümlü olmalı. Başvururken kişisel özelliğinizi yakın ona göre seçeyim. İlla Hades uygarlığından olmak zorunda değil, her yerden olabilir. Dişi erkek farketmiyor. Hades'i sevmek zorunda da değiller, Hades onları sevip kafalarını karıştırarak kendi dileklerini yerine getirmelerini sağlayabilir. Yani kendi fikrinizmiş gibi kendi fikrini size empoze eder falan.

-
-
-

Hades'ten korkanlar ahalisi. Basit, Hades'ten korkacak olanlar. Haşmetinden dolayı saygı falan da duyabilirler. Sayısı belli değil, ne kadar olursa.

- Luthièn = Onun korkusu hoşuma gidiyor diğer tüm ölümlülerinkinin gittiği gibi. Ama o iğrendiğim ve küçük gördüğüm çoğu ölümlünün aksine, küçük Luthièn bende olan azıcık saygımın küçük bir kısmını da kazanmış durumda. Küçük karıncam benim.

Hades'in safhında olanlar. Zeus ve Posi'ye karşı olmalılar. Tanrı, ölümlü falandı farketmez. Belli sayısı yok bunun da.

- Phobos = Tam benim tarafımda sayılmazsın değil mi Phoby? Beceriksiz ordumun baş edemediği savaştaki yardımının karşılıksız olmayacağını biliyordum. Borçluyum sana ama bu bundan hoşnut olduğum anlamına gelmiyor.

- Morpheus = iyi bir yandaş. Rüyalara fazla kapılmış insanoğlunu iplerinden çekebileceğim anlamına geliyor aynı tarafta olmamız. Güzel.

- Selene = Karanlık ikimizin de bir parçası sayılır, o halde neden düşman olmalı, değil mi?

- Nemesis = Cehennemde olanlar bir nevi senin ilgi alanına giren şeyler Sis, cezalandırma ve adalet. Kötüler nihai cezasını bulur falan. Aynı şeyi istiyoruz ama bana ihanet ettiğin anda sana yapacağım işkenceler de sınırsız dikkat et.

- Kirke = Tatlı Kirke, ne büyük bir kozsun biliyor musun bilmem. Benden hoşlanmıyor olabilirsin, anlarım ne de olsa kimse hoşlanmıyor durduk yere millete zulüm edebilmem yüzünden. Ama senin şu cazibeni kullanarak hayvansever espirilerin beni güldürebilen yegane şeyler, hele ölümlülerin acı çekmesinden hoşlandığımı düşünürsek. Seni yanımda görmek güzel olacak güzelim.

Hades Persephone ile evli ve onu seviyor. Ama yine de çapkın, yani aldatsa bile eşini sevenlerden. (Zaten Hades bu, bu heriften sonsuza dek sevgi şefkat beslemek komik olur) Neyse Hades'in aşıkları gerek. Sadece dişiler lütfen. Sayısı önemli değil ama çok olursa kapatırım alımı.

Öğrenci olursa Hades'in çocukları falan olabilir. Henüz öğrenci olmadığından bu böyle bir başlık işte.

En son Hades tarafından C.tesi Eyl. 04, 2010 11:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Ophelia
Cadı
Cadı
Ophelia

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:57 pm

Korku tanrıçası var Phobos. Yani o taraf tutmaz ama her iki tarafın yüreğine de korku salar falan. Belki senin askerlerini korkutmasın diye bi konuşmuş olabilirsin.

Gece gece saçmalama modundayım.
Hermes
Tanrıların Ulağı
Tanrıların Ulağı
Hermes

İnandığı Tanrısı : Kendisi
En Belirgin Özelliği : Tanrı

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:05 pm

Rüya tanrısı Morpheus dalar başlığa xD

Edit.

Nalet girsin! Ee, neyse işte Morpheusla adayım Very Happy

En son Hermes tarafından Cuma Ağus. 27, 2010 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Persephone
Yeraltı Tanrıçası
Yeraltı Tanrıçası
Persephone

Eşi / Partneri : Hades.
İnandığı Tanrısı : Bi' kendine, bi' annesine inanıyor bu devirde.
En Belirgin Özelliği : Sürekli ortada "Ben olmasam siz baharı, yazı ... görürdünüz" diye dolanıyor.

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:06 pm

Ben de varım işte karınım aşfldlkfdşd Very Happy
Pekthara
Hera'nın Savaşçısı
Hera'nın Savaşçısı
Pekthara

Eşi / Partneri : ölümsüzüm ben elbet bulurum.
İnandığı Tanrısı : bi Hera'ya inanırım bi de kendime.
Uğurlu Eşyası (Varsa) : yıllar önce bir nehir kenarında bulduğum, kolye.
En Belirgin Özelliği : mavi gözleri ve Hera'ya olan inancı.

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:13 pm

Hades'in safhında olanlar. Zeus ve Posi'ye karşı olmalılar. Tanrı, ölümlü falandı farketmez. Belli sayısı yok bunun da.
- Eh, buraya da Selene gelsin,asdfgh. Ayrıca aşıklarına değilde hani bunlar arada takılırlar falan, asdfghj. Ekleyiver bi şeylere. Zaten kurguya göre yandaşız ^^.
Hades
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades

Uğurlu Eşyası (Varsa) : Madeni bir para. Bir tarafında Zeus, diğer tarafında Hades'in simgesi var. Duygu soğurur.

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 12:12 am

Phobos olayı şey olsun, Phobos'a borçlansın Hades. Bir savaşta dediğin gibi düşmanları korkutmak için onu kullansın.

Morph yandaşım di mi Kaan?

Sen zaten karımsın. Biricik aşkım, aldatılsa da Hades'in tek birtaneciği cartı curtu. Şimdi git çay koy kadııın falan asdfghk XD

Selene'in rütbesi nöydi ki? ^^

Ekleyeceğim bunu ilk mesaja yakında.
Hermes
Tanrıların Ulağı
Tanrıların Ulağı
Hermes

İnandığı Tanrısı : Kendisi
En Belirgin Özelliği : Tanrı

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 10:27 am

Morph tabii ki yandaş selin ahfgahk xD
Ophelia
Cadı
Cadı
Ophelia

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 11:02 am

Pho da öyle olsun xD.
Hades
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:08 pm

Pho yandaş mı yoksa Hades'in borçlu olduğu mu ama? XD
Ekledim.
Ophelia
Cadı
Cadı
Ophelia

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:16 pm

Borçlu olsun k5. Phobos taraflara gelemez xD.
Luthièn
Yazar
Yazar
Luthièn

İnandığı Tanrısı : Hades.

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:52 pm

Korksun bu Luthièn. Razz Yada ilki olsun fağketmes.
Selene
Ay Tanrıçası
Ay Tanrıçası
Selene

Eşi / Partneri : Yok, olmasını da istemiyor. En son gönlünü bi ölümlüye kaptırmıştı o öldükten sonra da büyük bi buhrana girdi.
İnandığı Tanrısı : Kendisine tabii.
En Belirgin Özelliği : Ay tanrıçası olması.

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 4:03 pm

Hades demiş ki:
Phobos olayı şey olsun, Phobos'a borçlansın Hades. Bir savaşta dediğin gibi düşmanları korkutmak için onu kullansın.

Morph yandaşım di mi Kaan?

Sen zaten karımsın. Biricik aşkım, aldatılsa da Hades'in tek birtaneciği cartı curtu. Şimdi git çay koy kadııın falan asdfghk XD

Selene'in rütbesi nöydi ki? ^^

Ekleyeceğim bunu ilk mesaja yakında.
Selene'nin rütbesi mi ne? Shocked Tabii ki Ay Tanrıçası, asdfghjk.
Hades
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 4:55 pm

Şöyle hıhhahahahaha diye güldüm. Tahmin ettim o olduğunu ama acaba dedim halktan mı? Çünkü yaygın bir isim.
Neyse kurgusallaştırdım ve ta daaa.
Deborah
Savaşçı
Savaşçı
Deborah

İnandığı Tanrısı : Athena.
En Belirgin Özelliği : Çoğu kişiden daha fazla tanrıçasına bağlılığı, stratejiye olan düşkünlüğü ve dövüş yetenekleri.
Nerden : ağaçlarla kaplı, her mevsim çiçeklerin açtığı güzel bir yerleşim alanından.

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 4:53 pm

Selene ile bi ara rp yaparız. *Yer altında ararken gökte bulmak. 78139
Kirke
Büyücü Tanrıça
Büyücü Tanrıça
Kirke

İnandığı Tanrısı : etrafta afrodit'e meydan okuyacak güzellikte hatun diyorlar bana, büyücüyüm de en hasından ! eh on parmağında on marifet bulunan bir tanrıçayım başka kime inanayım :D
Uğurlu Eşyası (Varsa) : ohoo, bir sürü hayvanım var benim önceki hayatlarında fıstık gibi erkeklerdi onlar :)
En Belirgin Özelliği : tepemin tasını attırmayın hepinizi ayrı ayrı hayvanlara çeviririm

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:31 pm

Zevk olsun diye beni de bir yerlere ekle. Karışmıycam valla özel açarsın bir yere atarsın farketmez ne kadar berbat yaparsan yap gıkım çıkmıycak, aha da şuraya yazıyom !
Hades
Yeraltı Tanrısı
Yeraltı Tanrısı
Hades

MesajKonu: Geri: *Yer altında ararken gökte bulmak.   *Yer altında ararken gökte bulmak. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:41 pm

Eklemek ben. XD

*Yer altında ararken gökte bulmak.
1 sayfadaki 1 sayfası