Lexlias RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexlias RPG

Lexlias RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selinoy burda ne arar ?

2 posters
YazarMesaj
Kirke
Büyücü Tanrıça
Büyücü Tanrıça
Kirke

İnandığı Tanrısı : etrafta afrodit'e meydan okuyacak güzellikte hatun diyorlar bana, büyücüyüm de en hasından ! eh on parmağında on marifet bulunan bir tanrıçayım başka kime inanayım :D
Uğurlu Eşyası (Varsa) : ohoo, bir sürü hayvanım var benim önceki hayatlarında fıstık gibi erkeklerdi onlar :)
En Belirgin Özelliği : tepemin tasını attırmayın hepinizi ayrı ayrı hayvanlara çeviririm

Selinoy burda ne arar ? Empty
MesajKonu: Selinoy burda ne arar ?   Selinoy burda ne arar ? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 10:18 pm

anam bu da ben olurum işte.
namı diğer 2 nolu selin.
bakmak istemezseniz anlarım ama çocukluğum şirindir şimdi övünmek gibi olmasın Very Happy

aha veletlikten gidelim biz , öndeki enerjik olanı benim !
Spoiler:

bu da arkadaşla eğer rus olsaydım neye benzerdim tartışmamız, ışık falan şu bu derken yaptık bişiler
Spoiler:

boru boşluk tatilden de bir şey koyalım dedim Very Happy
Spoiler:

bazardaki artizin varisi olmak...
Spoiler:

he işte buyum, içinden geleni söyle arkadaş bu arada tanışacağım kişilere sesleniyorum ki hepinizle tanışacağıma memnun olacağıma eminim Very Happy

edit: biri yan duruyomuş, tüh neyse görülüyo ya
Louloúdi
Yazar
Yazar
Louloúdi

İnandığı Tanrısı : Hades.
En Belirgin Özelliği : Pesimist.

MesajKonu: Geri: Selinoy burda ne arar ?   Selinoy burda ne arar ? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:35 pm

Oha veletliğe bayıldım. Bir de Rus fotoğrafında bir arkadaşıma çok benziyorsun.
Ha Dora ben, diğer fotoğraflar da süper; tanıştığıma memnun oldum falan. :A
Kirke
Büyücü Tanrıça
Büyücü Tanrıça
Kirke

İnandığı Tanrısı : etrafta afrodit'e meydan okuyacak güzellikte hatun diyorlar bana, büyücüyüm de en hasından ! eh on parmağında on marifet bulunan bir tanrıçayım başka kime inanayım :D
Uğurlu Eşyası (Varsa) : ohoo, bir sürü hayvanım var benim önceki hayatlarında fıstık gibi erkeklerdi onlar :)
En Belirgin Özelliği : tepemin tasını attırmayın hepinizi ayrı ayrı hayvanlara çeviririm

MesajKonu: Geri: Selinoy burda ne arar ?   Selinoy burda ne arar ? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:49 pm

ben de memnun olmak.
insanlar çifter çifter yaratılıyor belki üçüncüyü de bulurum Very Happy
velet selin lavır !
çooook teşekkür ettim

Selinoy burda ne arar ?
1 sayfadaki 1 sayfası