Lexlias RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexlias RPG

Lexlias RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kirke

2 posters
YazarMesaj
Kirke
Büyücü Tanrıça
Büyücü Tanrıça
Kirke

İnandığı Tanrısı : etrafta afrodit'e meydan okuyacak güzellikte hatun diyorlar bana, büyücüyüm de en hasından ! eh on parmağında on marifet bulunan bir tanrıçayım başka kime inanayım :D
Uğurlu Eşyası (Varsa) : ohoo, bir sürü hayvanım var benim önceki hayatlarında fıstık gibi erkeklerdi onlar :)
En Belirgin Özelliği : tepemin tasını attırmayın hepinizi ayrı ayrı hayvanlara çeviririm

Kirke Empty
MesajKonu: Kirke   Kirke Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:15 pm

Kirke - Büyücü Tanrıça

Bu tanrıçayı istememdeki asıl neden büyü yeteneğinin bana oldukça cazip gelmesidir. Bu tanrıçayla güzel rol oyunlarının çıkacağına eminim.

https://lexliasrpg.yetkin-forum.com/profile.forum?mode=viewprofile&u=43 bu insan karakterim. İstekler bölümünde Kirke'ye bu karakterimin rp puanının geçirilmesini talep etmiştim. Bu yüzden puanının yine 98 olduğunu belirtmek isterim. Geçirildiği an tanrı alımları için yeterli puan zaten olacaktır.
Amethea
Şair
Şair
Amethea

İnandığı Tanrısı : Apollon.
Uğurlu Eşyası (Varsa) : Eskiden Apollon rahiplerinden biri olan amcasına ait boynuz saplı hançer. Yanından hiç ayırmıyor.
En Belirgin Özelliği : Bir şaire göre fazla neşeli. Ya da insanlar şairlerin hep biraz hüzünlü olması gerektiğini düşünerek yanılıyorlar.

Kirke Empty
MesajKonu: Geri: Kirke   Kirke Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 4:23 pm

Rütbeyi veriyorum.

Kirke
1 sayfadaki 1 sayfası