Lexlias RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexlias RPG

Lexlias RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu!

3 posters
YazarMesaj
Artemis
Av Tanrıçası
Av Tanrıçası
Artemis

Eşi / Partneri : Orion'du ölmeden önce.
İnandığı Tanrısı : Kendim. Öyle yani.
Uğurlu Eşyası (Varsa) : Zeus'un ona verdiği yay ve oklar.
En Belirgin Özelliği : Artizim (H).

Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! Empty
MesajKonu: Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu!   Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:45 pm

Christina Aguilera,Us Weekly için konuştu.

"Onun bu kadar hızlı büyüdüğüne inanamıyorum, son zamanlarda sürekli konuşuyoruz. Her gün farklı bir kelime öğreniyor."

Aguilera, en sevdiği şeyin Max'e kitap okumak olduğunu söyledi."Ona sürekli kitap okuyorum, bazen ikimiz birlikte hikayeler uyduruyoruz. Bunun onun hayal gücünü güçlendireceğini düşünüyorum. Hikayelerimizin hepsinin baş kahramanı Max oluyor. Kötü adam kim olsun diye sorduğum da genellikle babasını seçiyor. Onun sakallarına bir türlü alışamadı." diyor ve gülüyor.

"Ben, Jordan ve Max oturup dakikalarca müzik dinliyoruz. Hatta bazen biz müzik yapıyoruz. Max davulu çok seviyor. Yakında bateri dersleri aldırmayı düşünüyoruz. Onun davullara karşı büyük bir ilgisi ve yeteneği var. Kim bilir belki ilerde ünlü bir baterist olur."

Bu mini röportaj önümüzdeki haftalar da Us Weekly'de yayınlacak.

Christina ve oğlu Max.

Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! 21l1h5x
Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! 20jstcn

OhA YERİM. ARTIK PASO CHRISTINA HABERLERİ YAYINLAYACAĞIM HEBİRİNİZ OLA!.
https://lexliasrpg.yetkin-forum.com
Amethea
Şair
Şair
Amethea

İnandığı Tanrısı : Apollon.
Uğurlu Eşyası (Varsa) : Eskiden Apollon rahiplerinden biri olan amcasına ait boynuz saplı hançer. Yanından hiç ayırmıyor.
En Belirgin Özelliği : Bir şaire göre fazla neşeli. Ya da insanlar şairlerin hep biraz hüzünlü olması gerektiğini düşünerek yanılıyorlar.

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu!   Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 5:11 pm

ANAAA MAX DE Mİ RAMAZAN DAVULCUSU OLACAK ?!
Hermes
Tanrıların Ulağı
Tanrıların Ulağı
Hermes

İnandığı Tanrısı : Kendisi
En Belirgin Özelliği : Tanrı

MesajKonu: Geri: Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu!   Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 7:10 pm

Ölürüm lan ben çocuğuna. Bana benziyo gibi (H) Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu! 400160

Christina Aguilera Oğlu Max Hakkında Konuştu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Christina Aguilera - Fighter.